![](https://www.febed.be/sites/default/files/styles/full_width/public/field/image/news/orangecoke.png?itok=Bvs0uQAO)
Voor het eerst in 10 jaar krijgt Coca-Cola er een nieuwe smaak bij: Orange Vanilla. Dat meldt de frisdrankfabrikant in een persbericht. De nieuwe smaak komt ook in een zero sugar-variant.
Coke Orange Vanilla speelt in op de populariteit van de bestaande smaken Cherry Coke en Vanilla Coke en hun zero sugar-varianten.
Coca-Cola hoopt consumenten meer variatie in smaken te bieden zonder daar de oorspronkelijke colasmaak voor op te offeren.
Net als zijn concurrenten PepsiCo en Dr Pepper Snapple Group werkt Coca-Cola aan een verschuiving in de promotie van frisdrank naar water en andere gezonde dranken, om de calorie-inname van Amerikanen terug te dringen. Daar moet ook de nieuwe smaak aan bijdragen.